Vlasníte starší nemovitost jejíž součástí je i kopaná nebo vrtaná studna? Studna je skvělá věc poskytující vodu i v těch nejhorších vedrech avšak její údržbu není radno podceňovat. Mít na zahradě hlubokou díru plnou čekajících bakterií nikdo nechce.

Hlavním důvodem proč je nutné čas od času nechat studnu vyčistit je nedostatečná těsnost pláště nebo špatně vyřešená nadzemní část, která dovolí, aby se do studny dostal nepořádek nebo i živočichové, kteří pak nemohou vylézt a ve studni hnijí. Studna je pak plná nebezpečných bakterií, které mohou až ohrozit váš život.

Čištění studní po celé ČR s dopravou zdarma

Čištění studní je tak jednou z hlavních povinností a nutností jejich majitelů. Není to ale nic drahého ani složitého a s tím vám může pomoci šumperská firma Studny Šumperk. Firma má sice v názvu město Šumperk, ale její působnost je po celé České republice a co víc, dojedou za vám klidně až na samotný okraj republiky úplně zadarmo.

Cena samotného čištění studní je samozřejmě závislá na stavu, konstrukci a hloubce dané studny a řádově se pohybuje v jednotkách tisíc. Například čištění studny, která je kopaná a má hloubku cca 7 m vás přijde na 6 tisíc včetně DPH.

 

 

Studny Šumperk je rodinná firma, která si zakládá na dobře odvedené práci. To potvrzuje více než 170 pozitivních recenzí na portálu poptávej.cz. Její další výhodou je brzké objednání realizace čištění studny a rozumné ceny za samotné čištění. V portfóliu nabízených služeb jsou také opravy studní, renovace studní, instalatérské práce, čištění kopaných i vrtaných studní.