Znáte město Milovice nad Labem v okrese Nymburk? Toto město je nejrychleji se rozvíjející město v české republice. Opuštěné domy po ruských vojících daly příležitost budovat ubytování pro středočechy a také pro všechny, kteří hledají bydlení nedaleko Prahy.

Město se rozvíjí i v dalších oblastech, jako je místní vybavenost a nabízené služby. Nově postavené obchodní centrum, obchodní dům Penny, Tesco a Billa je toho důkazem.

Milovice mají co nabídnout i v zábavním odvětví. Jistě znáte nebo jste alespoň slyšeli o největším letním hudebním festivalu Votvírák, festival Let it Roll nebo závody trucků Truck Trial. To jsou hlavně akce pro dospělé nebo alespoň náctileté.

Pro děti tu je také bohaté vyžití. Vlastně i atrakce minimálně evropského významu. Tím je zábavní park Mirakulum, zábavní park pro děti i rodiče se spoustou atrakcí, tobogánů, zábavy i zoo.

Pokud rádi něco napínavějšího, jako terénní auta nebo vojenská technika, tak místní tankodrom k tomu přímo vybízí. Dále bychom mohli zmínit milovické pastviny s divokými koňmi a pratury, možnost zahrát si paintball a nebo navštívit nedaloukou ZOO ve Chlebích.

Je z čeho si vybírat a navštívit to všechno není určitě záležitost jednoho dne. Ubytování v Milovicích nabízí několik zařízení, ale jen jedno je nej. Penzion Lesní stojí za to vyzkoušet. Dáme vám několik důvodů, proč je toto tvrzení více než pravdivé.

Ubytování Milovice, to je termín, který zadáváte do vyhledávače a Penzion Lesní se vám zcela jistě objeví mezi prvními. Penzion má velké množstvé pozitivních reakcí. Proč také ne, za adekvátní cenu na trhu nabídne moderně zařízené pokoje s klimatizací, popřípadě s kuchyňkou. A ty služby jsou nepřekonatelné.

  • Snídaně formou švédských stolů.
  • Restaurace.
  • Půjčovna kol, koloběžek, bugin, čtyřkolek.
  • Půjčovna monster trucků Hummer nebo Ford.
  • Posezení na terase, pod pergolou.
  • Dětské hřiště a oplocené parkoviště.
  • A mnoho dalšího, co se do tohoto článku nevešlo.

A ještě toho není dost. Co host dozajista ocení je prostředí, kterým je penzion obklopen. Stromy, zeleň, příroda a přeci uprostřed města.

Ubytování Milovice, které musíte vyzkoušet to je penzion Lesní.