Chystáte se navštívit Slovácko? Vyzkoušejte překrásné město Strážice. Dáme vám několik důvodů proč.

Ale ještě před tím bychom vás rádi pozvali do apartmánu U Kohúta. Jedná se o ubytování (ubytování Strážnice) v luxusně a moderně zařízeném apartmánu, které uspokojí i ty nejnáročnější návštěvníky a přitom za velice rozumnou cenu.

V apartmánu naleznete nové a moderně vybavené sociální zařízení. Plně vybavenou kuchyňku včetně kávovaru na váš oblíbený nápoj, pohodlnou postel a možnost sledování oblíbených internetových pořadů či použití internetu na stolním počítači s velkým monitorem, který je k dispozici. K dispozici jsou také kvalitní reproduktory na poslech písniček přes BlueTooth.

A teď k tomu, co vám nabídne samotná Strážnice

1. Stojí přímo na vodní cestě Baťův kanál, kde si můžete zapůjčit a loď a aktivně tak strávit den s rodinnou na vodě.

2. Pokud nemáte sportování ještě dost, tak s vodou ještě nepřestáváme. Vyřádit se můžete také na zapůjčeném kajaku.

3. Ve Strážnici se pořádá velký folklorní festival. Pokud máte rádi tradice, víno a radost ze života, tak je tato událost stvořená právě pro vás.

4. A sportem pokračujeme dále. Kola, elektrokola a koloběžky jsou v místní půjčovně také k dispozici. Nemusíte je vozit s sebou a přitom si naplno užít aktivní den s celou rodinnou.

Základem k příjemnému pobytu je jistě ubytování po aktivně stráveném dni.  Dnes vám nabízíme zcela nově vybudovanou ubytovací příležitost v samotném centru Strážnice.